Hírek
2011. November 18. 07:10, péntek |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Alig játszott idén, most visszatér
Jövő szerdán húga, Serena elleni bemutató mérkőzésen Kolumbiában tér vissza a volt világelső Venus Williams, aki szeptember elején autoimmun betegsége miatt visszalépett az amerikai nyílt teniszbajnokságtól.
„Komoly orvosi terápián vagyok túl, változtattam az étrendemen, sok zöldséget fogyasztok. Januárban, Új-Zélandon folytatom a versenysportot, nagy célom a londoni olimpia” – jelentette be a 31 éves sztár, akinél Sjögren-szindrómát állapítottak meg. Ez a kór befolyásolja az energia-háztartást és fáradtságot, valamint ízületi fájdalmakat okoz. A Williams nővérek december 3-án Milánóban is fellépnek egy páros bemutatón az olasz Francesca Schiavone és Flavia Pennetta ellen.
A hét Grand Slam-trófeánál tartó Venus – aki karrierje során 43 tornát nyert – az idén alig játszott: csípősérülés miatt nem állt ki harmadik fordulós meccsére a januári Australian Openen, csak júniusban tért vissza, aztán Wimbledon után kizárólag a US Open első fordulójában lépett pályára.
A sok kihagyás miatt jelenleg csak 103. a világranglistán.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 15:28, kedd | Sport
Vb-2026 - Haaland, Mbappé és Messi futballtörténeti magasságokban
A világbajnokság hétfői játéknapján egyaránt duplázó Erling Haaland, Kylian Mbappé és Lionel Messi is futballtörténeti magasságokban jár különböző statisztikai mutatókban.
2026. Június 22. 06:49, hétfő | Sport
Vb-2026 - Egyiptom történelmi győzelmet aratott Új-Zéland felett
Az egyiptomi válogatott megszerezte története első győzelmét a labdarúgó-világbajnokságokon, mivel vasárnap a G csoport vancouveri mérkőzésén hátrányból fordítva 3-1-re felülmúlta Új-Zélandot.
